Akce proti Pavlovi, úklid na Hradě, milost pro Babiše a rozhovorový speciál

Časopis Neovlivní.cz míří k předplatitelům. Předplatné můžete věnovat jako dárek pod stromeček.

Milí čtenáři,

Zimní speciál Neovlivní.cz přináší odhalení o akci proti jednomu z prezidentských kandidátů. Svědectví bývalého spolužáka Petra Pavla režírovali lidé s byznysovými i politickými vazbami na Rusko.


Foto: Neovlivni.cz

Současnému prezidentovi, respektive jeho týmu, se věnuje materiál s titulkem Úklid na Hradě. Jak vyplývá už z názvu, popisujeme v něm, co dělají lidé Miloše Zemana na poslední chvíli před svým odchodem. Překvapivě si někteří myslí, že by mohli zůstat i po zvolení nové hlavy státu. Kteří to jsou a co pro to dělají?

Odpovídáme také na otázku, co se stalo po roce mrazivého mlčení mezi Andrejem Babišem a Milošem Zemanem. A proč znovu uzavřeli pragmatické spojenectví. Udělí odcházející hlava státu bývalému premiérovi milost?

Rozebrali jsme také první čtvrtinu Fialovy vlády. Kdo je hlavní oporou kabinetu a komu to – ke škodě vlády i občanů – vážně nejde?

Petros Michopulos sepsal Prokletí přímé volby a Luděk Niedermayer se zamýšlí nad tím, co nás s ohledem na ekonomickou kondici čeká v příštím roce.

Hlavní téma časopisu se jmenuje Máme to v sobě a odkazuje na třicet let samostatné České republiky. Našli jsme několik osobností, které přímo samy nebo skrze své firmy zanechaly stopu ve světě. Nakonec jsme byli překvapení, že jich není málo.

V rozhovorovém speciálu tyhle stopy reprezentují například tenistka Lucie Hradecká, Ondřej Vlček z Avastu, za nanovlákna Oldřich Jirsák či Dan Vávra se svojí Mafií.

Předplatné můžete věnovat také jako vánoční dárek pod stromeček. Podpoříte nezávislou investigativní žurnalistiku. A současně budete mít jistotu, že se vaši blízcí v záplavě informací neztratí. Vždycky budou vědět včas, co se kolem nich odehrává. A co je čeká.

Vaše Sabina Slonková

Zdroj náhledové foto: Neovlivní.cz

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email