Kauza, která může položit vládu. A druhá tvář AB v časopise Neovlivní.cz

Miliardová rezidence prezidentského kandidáta a Průšvih jako Brno.

To, co nedokázala akce Dozimetr v Praze, můžou spustit policejní razie, které se poslední týdny staly nedílnou součástí brněnské politiky. Tamní aféra s kupčením s byty a dalším majetkem města totiž ohrožuje politiky Fialovy koalice. A má potenciál shodit vládu.


Foto: Neo

Koaliční politici přitom často ve svých kauzách mluví o zmanipulované policii a ohýbání kauz. Je čas jim ale připomenout, že už to bude rok, co vládnou. Měli už rok na to, aby policii stejně jako celou státní správu očistili. A vážně jim to nejde.

Průšvih jako Brno je hlavní story v listopadovém vydání časopisu Neovlivní.cz.

Přinášíme také druhou tvář, kterou se Andrej Babiš snaží před voliči tajit. Těm prezidentský kandidát servíruje své lidové fotky v roláku s čočkou a krkovičkou. Tu skutečnou tvář ale představuje miliardová rezidence, kterou politik začal budovat v Průhonicích. Nic proti, kdyby to netajil.

Přinášíme fotky a detaily stavby.

V aktuálním vydání tištěného magazínu najdete také Nová zjištění v kauze Bečva, Válečnou daň podle Jánošíka. Osobní uhlíkovou stopu, zamyšlení principála Jana Hrušínského a další čtení.

A také rozhovor s Pastoral Brothers, mladými evangelickými faráři Karlem Müllerem a Jakubem Helebrantem.

V rozhovoru kupříkladu zaznělo: “Mně už asi dva lidé z bohoslužeb odešli. To byl týden, kdy se toho sešlo víc: Miloš Zeman byl soudně uznaný jako lhář, Andrej Babiš taky v něčem lhal a stejně tak lhal i Tomio Okamura, ten ohledně koncentračního tábora v Letech. Řekl jsem si, že je toho už moc, když se v takové míře ve veřejném prostoru normalizuje lež. A normalizují to ti nejmocnější. Během bohoslužby jsem pak vyjmenoval všechny tři politiky a dva lidé vstali a odešli. Samozřejmě ani já bych nikdy neřekl, koho mají volit, zároveň si ale myslím, že kritika možná je. V Bibli ostatně takovou tradici najdeme. Třeba Jeremiáš ukázal královi trenky, které tři týdny používal, s tím, že jeho království skončí jako ty trenky.”

Časopis k mání v sekci PŘEDPLATNÉ.

Zdroj náhledové foto: Neovlivni.cz

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email