Nové číslo magazínu Neovlivní.cz je tu. A v něm skutečný příběh Roberta Šlachty

Tým šéfredaktorky Sabiny Slonkové pro vás připravil páté číslo tištěného magazínu Neovlivní.cz. Šedesátistránkový časopis právě rozesíláme předplatitelům, od příštího týdne bude rovněž k mání na několika pobočkách českého řetězce rychlého občerstvení Bageterie Boulevard.

Milí čtenáři, vážení předplatitelé,
poutani-casopis_magazin_neovlivni.cz

je to už měsíc, co zřejmě nejznámější policajt Robert Šlachta nastoupil – po pětadvaceti letech u sboru – do nového angažmá. Zakotvil u celníků, kde mu práci nabídl ministr financí Andrej Babiš. V úřadu, který bez zájmu veřejnosti nashromáždil obrovské pravomoci a usiluje o další. Zejména na poli boje proti daňovým podvodům. Bude Šlachta pokračovat i v nové funkci ve své svaté válce proti zločincům? Kdyby narazil na nesrovnalosti v Babišově firmě, nechá to být, nebo prostě bude vyšetřovat svého nejvyššího šéfa? Proč se ocitl v sociální izolaci a jaký dopad to mělo na vyšetřované kauzy?

Na to všechno odpovídáme v detailním profilu Roberta Šlachty, který najdete v pátém čísle měsíčníku Neovlivní.cz. Magazín si můžete jednoduše objednat a nechat poslat přímo domů.

Jak postupovat, zjistíte na tomto odkaze ».

Díky partnerství se společností Crocodille » pak časopis bude i tentokrát k vyzvednutí na některých pobočkách rychlého občerstvení Bageterie Boulevard. Kde přesně si jej po pondělku můžete vzít, zveřejníme.

Co dalšího v aktuálním čísle najdete?

Třeba zprávu o utajeném byznysu prezidentova rádce Martina Nejedlého.

Ministr financí Andrej Babiš se průběžně chlubí, jak mu to pěkně vychází s výběrem daní. Je tomu tak i ve skutečnosti? V analýze jsme rozebrali výkony úřadu pod vedením šéfa hnutí ANO a na číslech ukazujeme, zda platí, že je šéf státní kasy nejúspěšnějším členem Sobotkova týmu.

Kromě toho jsme se v aktuálním magazínu podívali na to, co se děje ve strojírenském impériu Vítkovice Jana Světlíka. A nabízíme exkurzi do světa reklamy: Rozhovor s ženou, díky kterému jsme tu měli “o fous fousatější léto”. Věděli jste, že autorka konceptu Bára Novotná je zároveň tou, kdo vymyslel dodneška populární vánoční prasátko s těmi “zahnutými zuby nahoru”?

Redakce Neovlivní.cz vám přeje příjemné počtení a hezký podzim.

Sabina Slonková, šéfredaktorka Neovlivní.cz

 

(Budeme moc rádi za vaše ohlasy, psát nám můžete na adresu: neovlivni.cz@deadlinemedia.cz)