Pavučina vztahů: Přátelé Adriany Krnáčové

Možná neovlivňují každý její krok na pražském magistrátu, přesto hrají v životě Adriany Krnáčové důležitou roli. Přátelé primátorky nepocházejí z doby, kdy vstoupila do politiky. S těmi, s nimiž má pevné vazby, je v kontaktu už roky.

Tomáš Kafka – germanista, básník a diplomat. Jeden z nejbližších lidí Adriany Krnáčové. Bývalého velvyslance v Dublinu s primátorkou, která vystudovala výtvarné umění a jazyky, spojují mimo jiné dlouhé hovory o německém umění.

Jan Macháček – ekonomický komentátor a muzikant. Dlouholeté přátelství vyústilo ve spolupráci v think-tanku vicepremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, který Macháček vede. Ve správní radě Institutu pro politiku a společnost, jak zní oficiální název centra, působí i primátorka Adriana Krnáčová.

Angelika Bazalová – někdejší dramaturgyně a bývalá šéfeditorka České televize. Dnes kavárnice. Patří mezi nejvěrnější přítelkyně Adriany Krnáčové.

Erika Duchanová – centrální manažerka hnutí ANO, s Krnáčovou se ale zná ještě z dob, kdy působila jako marketingová specialistka v byznyse. Jednu dobu se vídaly velmi často, teď jsou kvůli nedostatku času jejich kontakty méně časté.