Příběhy nových začátků v letním speciálu Neovlivní.cz

Kellnerův Sibiřský kšeft, Blažkova hra o Bradáčovou, Výprodej Fialova bankéře a Proč se Pekarová nestane novou Čaputovou. To je aktuální číslo tištěného časopisu Neovlivní.cz.

Milí čtenáři,

dřív nebo později se zřejmě každý z nás dostane do stadia, kdy si řekne: něco jsem doteď dělal, věnoval tomu svoji energii, ale chci takhle strávit i následující roky svého života? Nechci vlastně dělat něco jiného?

Každý z nás má své sny. Jen někdo ale najde tu odvahu a sílu si je zkusit splnit. Něco jako druhý dech.

Foto: Neo

Jistě, někoho přinutí okolnosti, v jiném dozraje přesvědčení, že má na víc, nebo chce pracovat sám na sebe, nebo se jednoduše minul povoláním.

Jak se dozvíte v rozhovorech, které jsme pro Vás připravili do letošního letního speciálu Neovlivní.cz, vždy s tím jde ruku v ruce lepší pochopení sebe sama. Poznání, co od života potřebuji.

„Dlouhé roky jsem se snažila zavděčit rodičům a lidem kolem tím, že jsem chtěla být úspěšná a přijímaná. Bylo to pro mě vyčerpávající a nedokázala jsem v té době vidět to, že by mě ostatní, včetně mě, mohli mít rádi bez ohledu na to, zda se mi daří,“ ohlíží se třeba slavná biatlonistka Gabriela Soukalová.

Pak je tu vůle jít si za snem, tah na branku. „Když jste od šesti let naučený na přesně stanovenou disciplínu, v hlavě vám to zůstane po celý život. A když jdete dělat něco jiného, ani vás nenapadne, že byste nešel každý den do práce a neudělal ji, co nejlépe to jde. Protože máte ze sportu naučené, že jinak se neprosadíte. Všechno se musí odmakat. Mám pocit, že se jen změnilo prostředí, ale jinak je to pořád stejné,“ svěřil se bývalý fotbalista a dnes úspěšný podnikatel Marcel Gecov.

Poctivý přístup, ten zmiňují i další osobnosti, které v rozhovorech pro Neovlivní.cz nabídly svůj příběh, jak začínaly – znova. Ať je to cukrářka Jaroslava Michalcová, producentka sirupů z bylinek Martina Koníčková, nebo fotografka Lucie Drlíková, dříve manažerka zodpovědná za miliardové obchody. „Mně se kariéra stala tak, že jsem povahově strašnej poctivec. I když dělám pro někoho, vždycky je to na maximum, jak kdyby to bylo moje,“ popsala.

I Vám přeji odvahu pro případný druhý dech.

A hezké léto!

Vaše Sabina Slonková

Zdroj náhledové foto: Shutterstock.com

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email