Prymula s Faltýnkem vyfoceni v noci, jak vychází z restaurace

Ministr zdravotnictví Roman Prymula a pravá Babišova ruka Jaroslav Faltýnek neměli roušky. Ministr dokonce ani ve chvíli, kdy nasedl do služebního auta, odhalil bulvární deník Blesk.

“Ztemnělý Vyšehrad, půl hodiny před půlnocí na čtvrtek. Muž, který má porazit pandemii, vychází z restaurace. Ta má být přitom podle jeho vlastních pravidel zavřená! Ministr zdravotnictví Roman Prymula (56, za ANO) nejspíš káže Čechům vodu, a sám pije víno,” začíná deník Blesk svojí fotoreportáž.


Titulní webová stránka deníku Blesk z 23.10.

“Do kamer dělá psí oči, přes sociální sítě rozesílá úpěnlivé prosby: „Já vás prosím, zůstaňte doma! …Pár hodin nato se Prymula všem, kdo jeho pravidla disciplinovaně přijímají, doslova vysměje do obličeje!,” píše Blesk.

Podle tvrzení deníku šéf českého zdravotnictví dorazil do luxusního podniku Rio’s ve středu před desátou večer. V době, kdy restaurace měly být zavřené. Jak uvádí Blesk, ze stejné restaurace pak po půlnoci vyšel Jaroslav Faltýnek.

Je to jen tři dny, co Prymula zveřejnil na svém twitterovém účtu video se slovy: “Byla mi ukázána řada fotografií z víkendu, kdy lidé nedodržovali opatření. Zde můj vzkaz k těmto jedincům.”

A jen dva dny, co vláda na Prymulův návrh znovu zavřela obchody, restaurace či kadeřnictví.

Měsíčník Sabiny Slonkové
“To, že přijetí křesla ministra zdravotnictví není pro Romana Prymulu žádná výhra, věděli jen zasvěcení. V tištěném časopise Neovlivni.cz popisuji, že to je naopak jeho prohra ve veřejném životě. Zkrátka Začátek konce plukovníka. Proč? Čtěte v říjnovém vydání.”
Předplatné časopisu Neovlivní

Zdroj náhledové foto: Twitter Romana Prymuly

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email