Primátorka Krnáčová: Nic jsem neohýbala
Primátorka Adriana Krnáčová nevidí nic špatného na tom, že město svěřilo zakázku na právní zastupování ve sporu o nájem ve Škodově paláci advokátům, které jí osobně doporučila zástupkyně protistrany. Svým kolegům v radě to nicméně zatajila. Přesto říká: „Vše bylo transparentní. Pochopitelně.“ NEO: Jak jste vybrali advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík? Ve výběrovém řízení. Ale to jsem nedělala já. To úřad. Poptal pět firem, vybrali jsme na základě nejvýhodnější cenové nabídky. NEO: Nám se ale dostala do ruky vaše e-mailová korespondence se zástupkyní majitele Škodova paláce Abigail Schaeffer z 15. prosince 2014, kde si vzájemně píšete dvě velmi překvapivé věci. Zaprvé, že jste […]


