Zimní speciál Neovlivní je tu. A v něm Rudiš, Mišík, Šabacká

Mišík, Šabacká, Rudiš a další rozhovory. Tradiční investigace a pohled do politického zákulisí.

Konec starých časů a nové začátky. To je hlavní motto Zimního speciálu Neovlivní.cz, který právě rozesíláme předplatitelům. Časopis můžete věnovat také jako dárek pod stromeček a stáhnout si dárkový kupón.

V časopise najdete například odhalení, že pár týdnů po volbách se Robertu Šlachtovi drolit jeho Přísaha. Rozešel se s největší sponzorem a uvnitř strany sílí hlasy, že Přísaha není demokratickou stranou a bývalý elitní policista se chová jako diktátor.

Spis Michalík odhaluje neznámé okolnosti aféry Věslava Michalika a přináší odpověď na otázku, proč nová koalice vůbec politika s komplikovanou minulostí navrhovala na post ministra. A proč se ho nakonec musela zbavit.

“Děsí mě, co se ze mě stává.” Necenzurované zápisky doktorů, sestřiček a zdravotníků v zatím nejsilnější vlně epidemie covid-19.

Vladimír Mišík letos oznámil, že už nebude koncertovat, přesto dokázal vydat nové album. Rozhovor s hudební legendou je nejen o muzice, ale také o politice. “Hlavně aby se teď ta budoucí vládní koalice nerozhádala. Ale to tak mezi lidmi bývá, že se sejdou a pak se po nějakém pofidérním, třeba nepatřičném nesouznění zase rozejdou. A toho se obávám, ale doufám, že snad to, co slíbili, dodrží; že budou spolupracovat.”

V Zimním speciálu najdete také rozhovory s Marií Šabackou, Jaroslavem Rudišem a dalšími osobnostmi.

Časopis pořídíte v sekci PŘEDPLATNÉ.

Dárkový kupón ve formátu pdf si můžete vytisknout ZDE

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email