Kostlivec na poště, Babišův návrat, Dozimetr či Brodská v časopise Neovlivní.cz

Dubnový tištěný magazín právě míří k předplatitelům.

Státní pošta byla loni krok od krachu. Z potíží se dodnes nedostala a politici stále řeší, jestli není tou nejlepší cestou rozdělení celého podniku. Mezitím však ve státní firmě vybublal obří utajený problém s životními pojistkami, které pošta roky zprostředkovávala.

Foto? Shutterstock.com

“Teď jí hrozí, že bude platit lidem odškodnění a státu doplatky na daních a sankce,” píše dubnové vydání časopisu Neovlivní.cz, který právě rozesíláme předplatitelům.

O kolik jde stovek milionů? Jak se to stalo, že státnímu podniku hrozí sankce za neoprávněné snižování daňového základu?

Odpovědi přináší hlavní téma časopisu s názvem Utajený průšvih na poště.

PŘEDPLATNÉ ZDE.

Slovenské parlamentní volby vyhrál Robert Fico, který tak slavil triumfální návrat. Čeká nás příští rok to samé s Andrejem Babišem? Nakolik je situace na Slovensku lakmusovým papírkem pro Českou republiku? Čtěte v textu Utěkajme, už ide!

Blíží se také výročí kriminální kauzy Dozimetr, která byla první aférou Fialovy vlády. Případ ale kromě vládního hnut zasáhl STAN i opoziční ANO. Už všechno ze spisů policie uteklo nebo se máme před volbami připravit na další nálož?

Podívali jsme se také na to, jak je v zemi, kde se “všechno vykecá”, možné, aby byl politik stíhaný za korupci a přišlo se na to až po letech, když jde k soudu. Jde o případ hejtmana Jana Krkošky, který prošel hned několika volbami a byl zvolen dokonce do čela kraje, aniž by se o svém obvinění zmínil. Kryl ho někdo?

Dubnový časopis přináší také pohled za kulisy byznysu. A to skrze halu Sphere v Los Angeles. “Hala Sphere může vše změnit. Způsob, jakým sledujeme živé sportovní přenosy. Kina, aby byla znovu tím místem, kam se musíte chodit dívat na filmy. A do měst vrátit fenomén kočovných cirkusů, kde se člověk ztratí v jiné realitě,” píšeme v textu Křišťálová koule zábavy.

V magazínu také najdete otevřený rozhovor s herečkou Terezou Brodskou o tom, že Život se nedá vtěsnat do šablony.

Kromě toho najdete v časopise pravidelný sloupek Jana Hrušínského, sondu do veřejného prostoru s názvem To nejhorší v nás a také zamyšlení advokáta Karla Jelínka, kterému profesní komora udělila likvidační trest za to, že Jindřicha Rajchla na sociálních sítích označil coby „führera“ a přidal pozdravy „Heil Rajchl“

PŘEDPLATNÉ

Zdroj náhledové foto: Shutterstock.com

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email