Kdo zastaví Putina. Březnový časopis Neovlivní.cz je tu

Pohled na Ukrajinu. Unikátní záběry z kriminálních kauz spojených s Hradem. Vávrův účet za covidem a další čtení

Milí čtenáři,

březnový tištěný časopis Neovlivní.cz míří k předplatitelům. Najdete v něm aktuální text o tom, kdo zastaví Vladimira Putina o ruské invazi na Ukrajinu.

Získali jsme také po letech unikátní záběry z kriminálních případů spojených s Hradem. Dočtete se o souvislostech mezi žhářským útokem, hradními landrovery a eskortními službami dováženými na Hrad.

V časopise popisujeme také dilema, které bude muset vyřešit ministr vnitra Vít Rakušan. Je před ním rozhodnutí, které může připravit oligarchy v médiích o stovky milionů.

Půjde šéf STAN do téhle bitvy? Zvlášť když už dnes je oblíbeným terčem novin Andreje Babiše?

Přinášíme také nové informace o panu Jie, zvláštním poradci prezidenta Miloše Zemana, po kterém zůstaly miliardy dluhů. Žije ještě?


Předplatné tištěného časopisu Neovlivní.cz ZDE


Radovan Vávra sepsal slibovaný účet za covidem. “To, čeho jsme svědky, není zločinné globální spiknutí. Co naopak vidíme už dva roky v přímém přenosu, je roztříštěnost motivací a neexistence objektivní pravdy. Vědecké pravdy. Všechno je názor. Každý má právo říkat cokoliv. Lidé jsou zavaleni a zadušeni propagandou a hledají únik kamkoliv. Proto má americký moderátor a tvůrce kontroverzního podcastu Joe Rogan 10 milionů diváků a CNN milion jeden,” píše mimo jiné Vávra.

Přinášíme také překvapivou informaci o tom, že Michal Koudelka neměl své jmenování šéfem BIS jisté. Proč to tak trvalo a co nová Fialova vláda řešila v zákulisí, popisujeme v textu s názvem Můžeme mu věřit.

Analyzovali jsme rovněž plány nové administrativy na ochranu klimatu a zjišťovali, jak moc vážně to ministři a úředníci tentokrát se splněním klimatických cílů myslí.

Březnový časopise Neovlivní.cz přináší i další články. Magazín získáte v sekci PŘEDPLATNÉ.

Děkujeme, že nás čtete! Slava Ukraini!

Sabina Slonková

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email