Kontakty

Neovlivní.cz
Od března 2015 nabízíme nezávislý, inspirativní redakční obsah s důrazem na investigativní žurnalistiku.
Vydáváme online deník a tištěný magazín.

Majitelkou vydavatelství a zároveň šéfredaktorkou je Sabina Slonková, novinářka s téměř třicetiletou praxí v tištěných novinách i online denících, a držitelka všech prestižních novinářských cen a Ceny za přínos demokracii.

Provoz vydavatelství je financován z podstatné části z předplatného tištěného magazínu Neovlivní.cz. Vydavatelství také každý rok získává nejrůznější granty, například od Nadačního fondu proti korupci či Nadačního fondu rodiny Orlických.

A také máme okruh sympatizantů, kteří podporují nezávislou žurnalistiku svými sponzorskými dary. Jsou to například Tomáš Březina, majitel společnosti BEST, nadace bpd partners, Martin Hájek z Livesportu, Libor Winkler z RSJ, Jan Dostál ze Hotelu Julián, Jiří Čáp za společnost STEP, Jaroslav Štoček z Instalace Praha, nadace Crocodille Petra Cichoně či Kvido Štěpánek z Isolitu Bravo.

Náš obsah tvoří osobnosti, které znáte: Sabina Slonková, David Binar, Pavel Vrabec, Radovan Vávra (bývalý šéf KB) Jana Klímová, Marie Bastlová a Markéta Chaloupská (spolupracovnice, redaktorky ČRo), Simona Holecová (Seznam.cz), Jan Dražan, Pavel Baroch, Filip Černý a mnozí další.

Vydavatel: Dead Line Media, s.r.o
Jateční 1224/27
170 00 Praha 7 – Holešovice
e-mail: slonkova@deadlinemedia.cz
IČ: 03664317
DIČ: CZ03664317 (jsme plátce DPH)

KONTAKT NA REDAKCI
Sabina Slonková, šéfredaktorka zpravodajství
e-mail: slonkova@deadlinemedia.cz