Pravda o smrti Stanislava Grosse. Nové číslo časopisu Neovlivní.cz je tu

Máme pro vás šesté číslo tištěného magazínu Neovlivní.cz. Šedesátistránkový časopis už jsme rozeslali předplatitelům, od tohoto týdne bude rovněž k mání na několika pobočkách českého řetězce rychlého občerstvení Bageterie Boulevard.

Milí čtenáři, vážení předplatitelé,

nemám ráda příběhy s otevřeným koncem. Mezi ně až doteď patřila i smrt nejmladšího polistopadového premiéra Stanislava Grosse. Kolem jeho úmrtí se vyrojily spekulace, že mohl být otráven. Ne vždycky se ale dočkáme odpovědí hned poté, co vyslovíme otázky. Některé případy chtějí svůj čas.

magazin_neovlivni_rijen_obalka

Rok a půl po Grossově smrti poprvé promluvila jeho rodina, sdílnější začali být i lékaři a přátelé. Shromáždili jsme pro vás zcela nová zjištění, díky nimž už další otázky nemáme. Závěry našeho pátrání najdete v novém, v pořadí už šestém čísle tištěného měsíčníku Neovlivní.cz.

Magazín si můžete jednoduše objednat a nechat poslat přímo domů.

Jak postupovat, zjistíte na tomto odkaze ».

Díky partnerství se společností Crocodille » pak časopis bude i tentokrát k vyzvednutí na některých pobočkách rychlého občerstvení Bageterie Boulevard (jejich seznam např. v tomto » blogu).

Co dalšího v aktuálním čísle najdete?

Třeba novinky ke stále otevřenému příběhu Čapí hnízdo – kauze, která ohrožuje vicepremiéra a lídra hnutí ANO Andreje Babiše. Co je nového ve vyšetřování? Kdy můžeme očekávat finální verdikt? A jaké další jméno se v případu nečekaně objevilo?

Podívali jsme se také na zdravotní stav členů Sobotkovy vlády. Impulsem byla vyhrocená kampaň před volbou amerického prezidenta, kdy byla Hillary Clinton nucena odhalit o své tělesné schránce v podstatě vše. Ne všichni čeští politici si ale myslí, že by měli veřejnost pouštět do svých chorobopisů. Co jsou ochotni o svém zdraví prozradit a co považují za otázky navýsost privátní, přináší intimní sonda, do níž se zapojilo třináct členů kabinetu.

Důkladný profil si podle našeho názoru zasloužil v posledních měsících senátor Ivo Valenta. Muž, který šel do politiky z podobných pohnutek jako Andrej Babiš: aby ochránil svůj byznys a posílil svoji moc. Dnes jsou z nich dva nesmiřitelní nepřátelé. Valenta opanoval rodné Slovácko, rád by se ale dostal do Poslanecké sněmovny. Co dalšího ho žene? Co od něj můžeme čekat? Na to jsme se pokusili odpovědět v jeho portrétu.

Krok od politiky: Líbí se vám Praha? Žije se v ní dobře? A mohlo by se v ní žít i lépe? Odpovědi hledal architekt Petr Hlaváček, donedávna strůjce nového Metropolitního plánu. Osnovy, podle které by se hlavní město mělo v příštích letech a desetiletích proměňovat. Věříme, že otázky o kvalitě života, které Petr Hlaváček pokládá, zaujmou i ty z vás, pro které není ucpaná Praha každodenní realitou.

Vážení čtenáři, těší nás, že je vás čím dál víc. Děkujeme za vaši přízeň.

Sabina Slonková, šéfredaktorka Neovlivní.cz

(Budeme moc rádi za vaše ohlasy, psát nám můžete na adresu: neovlivni.cz@deadlinemedia.cz)

 

magaziny_neovlivni_predplatne_reklama_cislo_sest