Ukázky

Měsíčník Sabiny Slonkové
“Když jsme se v létě rozhodli podívat, jak se vláda a státní aparát poučily z jarní koronavirové krize a nakolik jsme připraveni na případnou podzimní druhou vlnu, ve skrytu duše jsem doufala, že tentokrát to bude veselejší čtení. Bohužel.”
Předplatné časopisu Neovlivní
Měsíčník Sabiny Slonkové
Krátký text cca o délce tweetu, tedy asi 280 znaků dlouhý. Zde uvedený text má sice jen 263 znaků, je tedy o 17 znaků kratší, ale víceméně ilustruje rozsah toho, co by tu asi tak mělo být napsáno. Mimochodem, vzorový text tvoří tři věty které mají celkem 49 slov.
Kupte si předplatné časopisu Neovlivní
Měsíčník číslo 6-7 | 2020Sabiny Slonkové
Nepovinný atribut issue umožňuje doplnit číslo vydání. Box je možné žlutě orámovat nastavením class="dlm-promobox--frame". Obrázek lze vyměnit pomocí atributu img, kam napíšete URL nového obrázku.
Kupte si předplatné časopisu Neovlivní

Aktuální vydání – právě v prodeji

  • Headline
  • Headline
  • Headline

Pokud nám pošlete vyplněný objednávkový formulář a platba dorazí do 31. července 2020, prvním doručeným vydáním do Vaší schránky bude Letní speciál 6-7 magazínu Neovlivní.cz, který právě rozesíláme předplatitelům.

Shortcodes jsou značky, které lze vepisovat do stránek a příspěvků WordPressu. Díky nim mají editoři obsahu přístup k různým pokročilým funkcím, aniž by je museli programovat.


Text v infoboxu.

Infobox

Šedý blok, do kterého je možno vepsat text.
Alienware X52


Výkon - 7

Cena - 4

6/10

To jste ještě neviděli

Textbox

Blok obsahující HTML text. Má 10px okraje a hodí se pro formátování textů uvnitř Infoboxu. Řeší také případné problémy s umístěním plovoucích prvků, např. ilustračních obrázků, v Infoboxu.Velikost - 6

Technika - 10

Umělecký dojem - 4

Rychlost - 7

Cena - 1

7/10

Points

Tento tag umožňuje do infoboxu zapisovat číselné hodnocení v rozsahu od 0 do 10.
Používá se ve dvou variantách:
Tag s parametrem “value” se zobrazí v podobě “teploměru”, který graficky naznačuje hodnocení. “value” je vždy v rozsahu 0-10, obsah tagu by měl být dostatečně krátký aby se vešel na řádek.
Tag s parametrem “total” se zobrazuje se jako velký obdélník vpravo dole.Velikost - 60%

Technika - 94%

Umělecký dojem - 36%

Rychlost - 47%

Cena - 17%

73%

Percentage

Tag “percentage” funguje jako tag “points”, ale používá hodnocení v procentech. V parametru “value” ani “total” se neuvádí znak “%”, systém tento znak doplní sám.
Tag se používá ve dvou variantách:
Tag s parametrem “value” se zobrazí v podobě “teploměru”, který graficky naznačuje hodnocení. “value” je vždy v rozsahu 0-100, obsah tagu by měl být dostatečně krátký aby se vešel na řádek.
Tag s parametrem “total” se zobrazuje jako velký obdélník vpravo dole.

Block

Blok se ničím neliší od běžného textového bloku, ale dá se na něj odkazovat z jiného webu pomocí shortcodu quote (viz níže).
např.

Text určený ke sdílení.T. G. Masaryk

Diletantismus je rakovina nejen rozumová, ale i mravní, má špatný vliv na charakter.

Citace

Na místo citace se doplní obsah, převzatý z jiného webu. Lze ho buď načíst AJAXem přímo z jiného webu, nebo obsah citátu uvést v tagu.