Případ Feri a Stát Potěmkin v časopise Neovlivní.cz

Předvolební vydání tištěného magazínu míří k předplatitelům

Milí čtenáři,

z předvolební kampaně a také z naší titulní stránky to vypadá, že se o nás vláda bezvadně stará a všechno je zalité sluncem. Thermal je pečlivě opravený, finanční kondice státní kasy je skvělá, máme stovky nových kilometrů dálnic, po kterých to sviští a státní správa vybavená skutečnými profíky je za všech okolností připravená nám občanům sloužit.

Asi sami víte, jak je to ve skutečnosti. V aktuálním vydání přinášíme obrázek reálné České republiky; ne ten, který se nám vládní strany snažily před volbami vnutit. Je to taková retrosérie: budování Potěmkinových vesniček v podání AB.

Jak to ale třeba vypadalo těsně před otevřením v karlovarském Thermalu? A jak je to ve skutečnosti s tou opravenou D jedničkou?

ČASOPISE NEOVLIVNÍ.CZ ZÍSKÁTE ZDE

Související analýza odkrývá skutečný důvod, proč premiér pro svou politickou kariéru potřeboval skoupit či ovládnout média. A jak se mu to před volbami hodilo.

Vrátili jsme se také ke kauze Dominika Feriho a odhalili poněkud nečekané okolnosti, které provázejí vyšetřování jeho údajných sexuálních deliktů.

V textu s názvem Pražská sabotáž jsem pátrala, co se to děje v hlavním městě s dopravou. A s údivem zjistila, že si klíčoví úředníci i politici myslí, že je všechno v pořádku.

Radovan Vávra nachystal slibovaný manuál pro život v inflaci a Michal Komárek popsal, jak jsme na tom s psychiatrickou péčí pro děti, které třeba takový lockdown odnesly víc, než jsme si ochotni přiznat. Nikdy by mě nenapadlo, že jen na hospitalizaci svých dětí čekají rodiče i pět měsíců. Když přece premiér spustil tu reformu psychiatrické péče v čele s Ditou Protopopovou.

A David Binar před nadcházející sezonou respiračních onemocnění připravil rozhovor s biochemikem Trnkou, který odpovídá i na otázky, jak to bude letos s covidem.

Hezký podzim vám přeji

Sabina Slonková

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email