Vánoční dárek: Předplatné časopisu Sabiny Slonkové pro rok 2024

Druhý adventní víkend je tu. Už víte, co by měl Ježíšek přinést těm, co máte rádi, pod stromeček?

Darujte předplatné tištěného měsíčníku Neovlivní.cz na rok 2024. Podpoříte už devátým rokem nezávislou investigativní žurnalistiku.

A současně budete mít jistotu, že se vaši blízcí v té smršti informací, které se na ně odevšad valí, neztratí. Vždycky budou vědět včas, co se kolem nich odehrává. A co je čeká.

PŘEDPLATNÉ ZDE

Dárkový kupón v zelené barvě můžete stáhnout ZDE

Dárkový kupon ve zlaté barvě můžete stáhnout ZDE

První číslo časopisu přijde obdarovanému v lednu. Bude jím zimní speciál Neovlivní.cz, ve kterém kromě rozhovorů přinášíme i odhalení, co má miliardář Daniel Křetínský společného s kauzou IKEM, s kým ladil strategii po policejním zásahu a komu v příběhu pomáhal.

Zjistili jsme také, že policie získala jeho soukromou konverzaci. Popisujeme koketování dalšího miliardáře Pavla Tykače s politikou. A také jsme zjišťovali, jak je daleko lídr opozice Andrej Babiš se stavbou miliardové rezidence v Průhonicích.


Foto: Neo

V zimním vydání najdete také TOP 10 vlivu v Praze a rozhovorový speciál, kde se osobnosti zamýšlejí nad tím, jestli právě prožíváme soumrak demokracie. Odpovídají dcera legionáře Zdena Mašínová, herec Vladimír Polívka, spisovatelka Iva Pekárková či archeolog Miroslav Bárta.

Prosíme, nezapomeňte zaškrtnout v objednávkovém formuláři políčko Předplatné jako dárek a uvést adresu obdarovaného, kam máme magazín doručovat.

Cena předplatného na rok činí 1490 korun včetně DPH, (časopis vychází jako měsíčník, v létě a v zimě tiskneme speciální vydání). Částka zahrnuje poštovné a balné.

Jak přesně postupovat zjistíte na tomto odkaze ».

Přeji vám krásné Vánoce.

Sabina Slonkovášéfredaktorka

Zdroj náhledové foto: Neovlivni.cz

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email