Viník poštovního krachu v dubnovém časopise Neovlivní.cz

Hladíkova “deagrofertizace”, byznysové potíže Ivana Langera, Eva Koťátková a Jan Hrušínský, odhalení, zda jsme skutečně zchudli a detaily zatykače na Putina v aktuálním magazínu, který jsme právě rozeslali předplatitelům.

Milí čtenáři,

rozhovor s nimi je pro mě vždycky jistou vzpruhou. Navzdory nepřízni osudu nikdy neztratili sílu jít dál, i v těch těžších dobách je držela víra, že všechno nakonec dobře dopadne.

Jaroslava Michalcová, Milan Hanč, Jan Povýšil, Kvido Štěpánek i Petr Karvánek jsou z různých částí země, mají různá povolání, ale přístup k životu podobný. Nikdy nic nedostaneš zadarmo, každá kytka se musí zalévat, aby kvetla, a všechno špatné, co uděláš, se ti vrátí.


Foto: Neo

Právě proto jsem je vybrala do ankety, v níž chceme každý měsíc přinášet střípek z jejich pohledu na svět. Začínáme otázkou, který český výrobek či firma jim v poslední době udělaly radost. Z odpovědí prozradím jen to, že tři z pěti jsou nějakým způsobem spojeny s jídlem.

Hlavním tématem aktuálního časopisu je pak Česká pošta. Téma, které, ať chceme, nebo nechceme, se dotýká nás všech. Asi každý zažil situaci, kdy doma čekal na avizovanou zásilku a místo ní našel ve schránce vzkaz Adresát nezastižen a musel do fronty na přepážku. Časy se mění, ale ve státní poště jako by se čas zastavil. I proto dnes nastala situace, kdy se podnik ocitl na pokraji krachu. V rozsáhlé investigaci jsme našli hlavního viníka. Bohužel je předvídatelný. A můžu také prozradit, že zcela určitě nebude potrestaný.

Potrestaný – mnoha lety žaláře – byl naopak gangster Radovan Krejčíř. Jenže se mu nelíbí, aby dožil ve věznici v Jihoafrické republice, kam utekl před českou spravedlností. A tak chce domů. Ty informace se už v minulosti objevily. Tentokrát ale bezpečnostní složky hlásí, že je to na spadnutí a Krejčířovi lidé se připravují na návrat uprchlíka. Proč kvůli tomu vyčlenili skoro sto milionů?

Další texty už jen telegraficky: v blízkosti nového ministra Hladíka se objevil známý lobbista, který skrytě řeší agendu ministerstva životního prostředí, přinášíme detaily přelomového zatykače na Putina, analýzu, zda jsme skutečně zchudli, odhalení o nových potížích bývalého ministra Ivana Langera a rozhovor s výtvarnicí Evou Koťátkovou, aktuálně nejúspěšnější českou umělkyní na mezinárodním trhu s uměním.

Hezké jaro přeji

Sabina Slonková

Zdroj náhledové foto: Neovlivní.cz

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email