Pirátka ke smrti Kellnera: peníze nejsou vším

Olga Richterová po upozornění svůj tweet smazala a omluvila se za něj

Bezprostřední reakce občas o člověku prozradí nejvíc. Do podobné situace se nyní dostala pirátská poslankyně Olga Richterová, která tweetovala o smrti nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.


Za řečnickým pultíkem, červenec 2020. Foto: Pirátská strana

 “Další připomenutí, že peníze nejsou zdaleka vše. Mnohdy spíš naopak,” stálo v původním příspěvku Richterové.

Poté, co se tweet začal šířit s poznámkami o tom, že pirátka filozofuje o majetkových poměrech i u mrtvých, Olga Richterová svůj příspěvek smazala. A omluvila se za něj.

“Ano, napsala jsem to chybně. Myslela jsem to tak, že jsme všichni velmi křehcí a smrtelní. Já to myslela obecně, ale napsala jsem to nevhodně. Ano, moje chyba. Každý děláme chyby, smíchala jsem víc myšlenek dohromady, zcela nevhodně. Nedošlo mi to,” bránila se pak výtkám na sociálních sítích.

Původní smazaný tweet, za který se Richterová omluvila. Foto: TW Olgy Richterové/Neovlivni.cz

Sama Richterová, která chce být po volbách ministryní práce a sociálních věcí, nedávno emotivně prožívala soudní při, kterou vyvolala kvůli hoaxu o své vlastní osobě. Rozhodla se žalovat ženu, která o ní šířila nepravdy. U soudu se pak Richterová rozplakala, když popisovala, jak jí to zasáhlo.

Jak ale píšeme v jejím profilu pro dubnový magazín Neovlivní.cz, nenechte se zmást slzami.

Olga Richterová je všechno jen ne křehká květina, která by si v mužském světě, kam česká politika až na pár výjimek patří, neporadila. Portrét cílevědomé Pirátky najdete v příštím časopise Neovlivní.cz, který už nyní můžete předplácet ZDE.

Zdroj náhledové foto: Pirátská strana

Sdílet článekShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email