Už jste se dostali k rozhovoru s Dalíkem? Připravili jsme dotisk

dalik_magazin_dotisk

Milí čtenáři,

děkujeme za Váš zájem o tištěný magazín Neovlivní.cz.

Přichystali jsme pro Vás malý dárek: 200 nejrychlejších nových předplatitelů od nás obdrží k čerstvému magazínu číslo 5 i speciální dotisk exkluzivního rozhovoru s Markem Dalíkem.

O interview jsme začali usilovat před půl rokem a nebylo to snadné k němu bývalou pravou ruku premiéra Topolánka přemluvit. Souhlasil až poté, co se před prázdninami dozvěděl, že příští čtyři roky s definitivní platností stráví za mřížemi.

Interview jsme otiskli v letním dvoučísle tištěného magazínu Neovlivní.cz a protože jde o skutečně osobní zpověď, jde o deset hustě popsaných stran. Dalík se otevřeně rozpovídal o svém životě, o politice, o spolupráci s Mirkem Topolánkem, o korupční kauze, která ho dostala do vězení, i o svém strachu z pobytu za mřížemi. Malou ukázku z interview najdete tu ».

Jak si magazín předplatit, zjistíte na tomto odkaze ».

poutani-casopis_magazin_neovlivni.cz

V aktuálním, pátém čísle časopisu najdete například detailní profil asi nejznámějšího českého policajta, dnes náměstka na Celní správě, Roberta Šlachty. Zjistili jsme, proč válku proti zločincům bere osobně. Ale třeba i to, jak se mu stalo, že se ocitl v sociální izolaci a jaký dopad to mělo na vyšetřované kauzy. Našli jsme i odpověď na otázku, zda jezdil na traktoru či na kombajnu.

Přinášíme zprávu o utajeném byznysu prezidentova rádce Martina Nejedlého, pohled na hospodaření státu pod taktovkou Andreje Babiše, detailní informace o kořenech krize, která teď svírá vítkovické impérium miliardáře Jana Světlíka – a mnoho dalších témat.

Sabina Slonková, šéfredaktorka Neovlivní.cz

 

magaziny_neovlivni_predplatne_reklama_cislo_pet